"А" ОФГ ВИДИН2016-2017
(Male)
Football

Есен-Пролет 2016-2017

Славия Ново село
03/09/2016 5:00 PM1-0
Левски Покрайна
Тимок Брегово
03/09/2016 5:00 PM3-0
Ботев Димово
Пластик Старопатица
03/09/2016 5:00 PM0-1
Балкан Белоградчик
Кула-04 Кула
04/09/2016 5:00 PM0-3
Дреновец
Ботев Грамада
04/09/2016 5:00 PM2-2
Рациария Арчар
Партизани Макреш - Rest day
Партизани Макреш
10/09/2016 5:00 PM2-1
Ботев Грамада
Балкан Белоградчик
10/09/2016 5:00 PM2-4
Тимок Брегово
Ботев Димово
10/09/2016 5:00 PM1-1
Славия Ново село
Рациария Арчар
11/09/2016 5:00 PM5-0
Кула-04 Кула
Дреновец
11/09/2016 5:00 PM2-0
Пластик Старопатица
Левски Покрайна - Rest day
Славия Ново село
17/09/2016 5:00 PM2-1
Балкан Белоградчик
Тимок Брегово
17/09/2016 5:00 PM1-7
Дреновец
Кула-04 Кула
17/09/2016 5:00 PM0-6
Партизани Макреш
Левски Покрайна
18/09/2016 5:00 PM1-2
Ботев Димово
Пластик Старопатица
18/09/2016 5:00 PM4-1
Рациария Арчар
Ботев Грамада - Rest day
Ботев Грамада
24/09/2016 5:00 PM6-1
Кула-04 Кула
Дреновец
24/09/2016 5:00 PM2-0
Славия Ново село
Балкан Белоградчик
24/09/2016 5:00 PM4-0
Левски Покрайна
Партизани Макреш
25/09/2016 5:00 PM2-0
Пластик Старопатица
Рациария Арчар
25/09/2016 5:00 PM0-3
Тимок Брегово
Ботев Димово - Rest day
Ботев Димово
01/10/2016 4:00 PM0-3
Балкан Белоградчик
Левски Покрайна
01/10/2016 4:00 PM0-3
Дреновец
Тимок Брегово
01/10/2016 4:00 PM1-1
Партизани Макреш
Славия Ново село
02/10/2016 4:00 PM4-1
Рациария Арчар
Пластик Старопатица
02/10/2016 4:00 PM0-0
Ботев Грамада
Кула-04 Кула - Rest day
Кула-04 Кула
08/10/2016 1:00 PM1-2
Пластик Старопатица
Ботев Грамада
08/10/2016 4:00 PM3-1
Тимок Брегово
Партизани Макреш
08/10/2016 4:00 PM2-0
Славия Ново село
Рациария Арчар
08/10/2016 4:00 PM0-1
Левски Покрайна
Дреновец
08/10/2016 4:00 PM3-1
Ботев Димово
Балкан Белоградчик - Rest day
Балкан Белоградчик
15/10/2016 1:30 PM0-0
Дреновец
Славия Ново село
15/10/2016 4:00 PM1-3
Ботев Грамада
Тимок Брегово
15/10/2016 4:00 PM4-1
Кула-04 Кула
Ботев Димово
16/10/2016 4:00 PM4-0
Рациария Арчар
Левски Покрайна
16/10/2016 4:00 PM0-2
Партизани Макреш
Пластик Старопатица - Rest day
Кула-04 Кула
22/10/2016 4:00 PM2-5
Славия Ново село
Ботев Грамада
22/10/2016 4:00 PM4-2
Левски Покрайна
Партизани Макреш
22/10/2016 4:00 PM3-0
Ботев Димово
Рациария Арчар
22/10/2016 4:00 PM0-3
Балкан Белоградчик
Пластик Старопатица
23/10/2016 4:00 PM2-6
Тимок Брегово
Дреновец - Rest day
Балкан Белоградчик
29/10/2016 3:00 PM1-3
Партизани Макреш
Левски Покрайна
29/10/2016 3:00 PM6-1
Кула-04 Кула
Ботев Димово
29/10/2016 3:30 PM0-2
Ботев Грамада
Дреновец
30/10/2016 2:30 PM4-0
Рациария Арчар
Славия Ново село
30/10/2016 2:30 PM2-2
Пластик Старопатица
Тимок Брегово - Rest day
Тимок Брегово
26/11/2016 2:30 PM1-2
Славия Ново село
Кула-04 Кула
26/11/2016 2:30 PM1-3
Ботев Димово
Ботев Грамада
26/11/2016 2:30 PM1-0
Балкан Белоградчик
Пластик Старопатица
27/11/2016 2:30 PM0-1
Левски Покрайна
Партизани Макреш
27/11/2016 2:30 PM3-2
Дреновец
Рациария Арчар - Rest day
Дреновец
19/11/2016 2:30 PM1-1
Ботев Грамада
Балкан Белоградчик
19/11/2016 2:30 PM5-0
Кула-04 Кула
Левски Покрайна
19/11/2016 2:30 PM4-1
Тимок Брегово
Рациария Арчар
20/11/2016 2:30 PM1-4
Партизани Макреш
Ботев Димово
20/11/2016 2:30 PM3-2
Пластик Старопатица
Славия Ново село - Rest day
Левски Покрайна
11/03/2017 2:30 PM2-2
Славия Ново село
Ботев Димово
11/03/2017 2:30 PM0-4
Тимок Брегово
Балкан Белоградчик
11/03/2017 2:30 PM5-1
Пластик Старопатица
Рациария Арчар
11/03/2017 2:30 PM0-1
Ботев Грамада
Дреновец
12/03/2017 2:30 PM8-0
Кула-04 Кула
Партизани Макреш - Rest day
Ботев Грамада
18/03/2017 2:30 PM0-4
Партизани Макреш
Тимок Брегово
18/03/2017 2:30 PM4-3
Балкан Белоградчик
Славия Ново село
18/03/2017 2:30 PM6-1
Ботев Димово
Кула-04 Кула
19/03/2017 2:30 PM4-1
Рациария Арчар
Пластик Старопатица
19/03/2017 2:30 PM0-1
Дреновец
Левски Покрайна - Rest day
Ботев Димово
01/04/2017 5:00 PM0-0
Левски Покрайна
Балкан Белоградчик
01/04/2017 5:00 PM3-2
Славия Ново село
Партизани Макреш
01/04/2017 5:00 PM4-1
Кула-04 Кула
Дреновец
02/04/2017 5:00 PM7-1
Тимок Брегово
Рациария Арчар
02/04/2017 5:00 PM0-1
Пластик Старопатица
Ботев Грамада - Rest day
Кула-04 Кула
08/04/2017 5:00 PM1-4
Ботев Грамада
Тимок Брегово
08/04/2017 5:00 PM6-1
Рациария Арчар
Левски Покрайна
08/04/2017 5:00 PM0-1
Балкан Белоградчик
Пластик Старопатица
09/04/2017 5:00 PM0-3
Партизани Макреш
Славия Ново село
09/04/2017 5:00 PM0-10
Дреновец
Ботев Димово - Rest day
Балкан Белоградчик
15/04/2017 5:00 PM3-0
Ботев Димово
Партизани Макреш
15/04/2017 5:00 PM3-1
Тимок Брегово
Ботев Грамада
15/04/2017 5:00 PM3-0
Пластик Старопатица
Дреновец
16/04/2017 5:00 PM7-0
Левски Покрайна
Рациария Арчар
16/04/2017 5:00 PM0-3
Славия Ново село
Кула-04 Кула - Rest day
Пластик Старопатица
22/04/2017 5:00 PM4-0
Кула-04 Кула
Тимок Брегово
22/04/2017 5:00 PM6-1
Ботев Грамада
Славия Ново село
22/04/2017 5:00 PM0-2
Партизани Макреш
Левски Покрайна
22/04/2017 5:00 PM1-0
Рациария Арчар
Ботев Димово
23/04/2017 5:00 PM0-3
Дреновец
Балкан Белоградчик - Rest day
Дреновец
29/04/2017 5:00 PM1-2
Балкан Белоградчик
Ботев Грамада
29/04/2017 5:00 PM2-1
Славия Ново село
Кула-04 Кула
29/04/2017 5:00 PM1-2
Тимок Брегово
Рациария Арчар
30/04/2017 5:00 PM3-2
Ботев Димово
Партизани Макреш
30/04/2017 5:00 PM5-1
Левски Покрайна
Пластик Старопатица - Rest day
Тимок Брегово
06/05/2017 6:00 PM3-2
Пластик Старопатица
Левски Покрайна
06/05/2017 6:00 PM1-1
Ботев Грамада
Ботев Димово
06/05/2017 6:00 PM0-6
Партизани Макреш
Славия Ново село
07/05/2017 6:00 PM4-2
Кула-04 Кула
Балкан Белоградчик
07/05/2017 6:00 PM5-1
Рациария Арчар
Дреновец - Rest day
Партизани Макреш
13/05/2017 6:00 PM0-1
Балкан Белоградчик
Ботев Грамада
13/05/2017 6:00 PM5-4
Ботев Димово
Кула-04 Кула
13/05/2017 6:00 PM3-1
Левски Покрайна
Рациария Арчар
14/05/2017 6:00 PM0-5
Дреновец
Пластик Старопатица
14/05/2017 6:00 PM3-0
Славия Ново село
Тимок Брегово - Rest day
Дреновец
20/05/1800 6:00 PM2-2
Партизани Макреш
Славия Ново село
20/05/2017 6:00 PM5-2
Тимок Брегово
Левски Покрайна
20/05/2017 6:00 PM1-6
Пластик Старопатица
Ботев Димово
20/05/2017 6:00 PM2-1
Кула-04 Кула
Балкан Белоградчик
20/05/2017 6:00 PM4-0
Ботев Грамада
Рациария Арчар - Rest day
Партизани Макреш
27/05/2017 5:00 PM5-1
Рациария Арчар
Ботев Грамада
27/05/2017 6:00 PM5-2
Дреновец
Кула-04 Кула
27/05/2017 6:00 PM0-3
Балкан Белоградчик
Пластик Старопатица
27/05/2017 6:00 PM2-2
Ботев Димово
Тимок Брегово
27/05/2017 6:00 PM3-2
Левски Покрайна
Славия Ново село - Rest day